top of page

HAKKIMIZDA

2014 yılından bu yana, Ümraniye İnşaat Firmaları arasında yer alan Everans Yapı, mimari uygulama ve proje desteği sunarak, insanların yaşam standartlarına yenilikçi bir dokunuş yapma hedefiyle inşaat sektöründe öne çıkmıştır. Kurumsal kimliğimiz ve evrensel değerlerimizle öne çıkan ticari anlayışımız, Ümraniye'deki anahtar teslim villa projelerimizde de kendini göstermektedir.

Kalite politikamızdan taviz vermeden, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Everans Yapı, gücünü ve itibarını, memnuniyetlerini ön planda tuttuğu müşterilerinden ve iş ortaklarından almaktadır. Güçlü ve güvenilir kurumsal yapımız, sosyal sorumluluk anlayışımız ve ilkelerimizle, Ümraniye Müteahhit Firmaları arasında fark yaratıyoruz. İnşaat sektörünün ihtiyacı olan kat karşılığı, gayrimenkul danışmanlığı, müteahhitlik ve mimarlık hizmetlerini, Ümraniye kat karşılığı inşaat projelerimizde kazançlı ve karlı bir şekilde müşterilerimize sunmayı kendimize amaç edindik. Everans Yapı ile modern, kaliteli ve güvenilir anahtar teslim villa yaşam alanlarına sahip olun.

MİSYONUMUZ

Çağımızın gerektirdiği modern mimari standartlarını karşılayabilmek adına Ümraniye İnşaat Firmaları arasında öncü olan Everans Yapı; depreme dayanıklı ve sağlam yapılar inşa ederken, çağdaş ve estetik tasarımları ön planda tutmaktadır.

Çevreci ve doğa dostu yaklaşımlarıyla tanınan firma, Ümraniye'deki inşaat projelerinde teknolojik donanımları en üst düzeyde kullanmaktadır.

Ayrıca, sosyal, kültürel ve sportif yaşam alanlarıyla dolu kaliteli projeler üreterek Ümraniye Müteahhit Firmaları arasında fark yaratmaktadır. Bu yaklaşım, Ümraniye kat karşılığı inşaat projelerinde de Everans Yapı'nın kalitesini ve yenilikçi vizyonunu yansıtmaktadır.

VİZYONUMUZ

Gücü ve tecrübesi ile Ümraniye İnşaat Firmaları arasında müşteri ve iş ortaklarının vazgeçilmez ilk tercihi olan Everans Yapı, sürekli ve sağlıklı büyüyerek sektöre istihdam sağlamakta ve Ümraniye Müteahhit Firmaları içinde öne çıkmaktadır.

Ortaya koyduğu eserler ışığında, ismiyle Ümraniye'de hayata değer katan bir firma olarak bilinir.

Bilgi ve birikimleri ile Ümraniye'deki inşaat projelerine yön veren Everans Yapı, ilkeler doğrultusunda, mutlu bireyler ve mutlu aileler oluşmasına imkan sağlayarak, asırlar boyu zirvedeki yerini korumayı hedeflemektedir. Bu yaklaşımıyla, Ümraniye kat karşılığı inşaat alanında da dikkat çekici projelere imza atmaktadır.

bottom of page